Cykle

Dzień z…
Ten cykl odbywa się głównie na fanpage’u mojego bloga. Podczas „Dnia z…” co pół godziny pojawiają się tam posty dotyczące określonego rapera: przypominamy sobie jego kawałki, zdjęcia, wywiady. W akcji zazwyczaj uczestniczą także fani, dziennikarze oraz raperzy. Na blogu znajdziecie post zbiorczy ze wszystkimi wpisami oraz playlistę.

Najdziwniejsze tytuły rap kawałków
Hip-hop bawi i uczy. Na przykład trudnych słówek.

Najciekawsze postacie z tytułów polskich rap kawałków
Umieszczanie bohater z przeróżnych dziedzin to jeden z ostatnich trendów w polskim rapie. Kogo i dlaczego raperzy umieścili w swoich kawałkach?

Książki vs muzyka
Muzycy często inspirują się literaturą. Z tego cyklu dowiecie się, ile zapożyczyli z książek, które umieszczają w tytułach swoich kawałków lub na których się wzorują.

Zakamarki kolekcji
W tym cyklu znajdziecie moje osobiste historie związane z płytami, które znajdują się w mojej kolekcji. Nie zawsze skupiam się na albumach samych w sobie, toteż we wpisach wiele jest anegdot czy wspomnień.

Trzy szybkie
W kilku zdaniach przedstawiam tutaj płyty z różnych gatunków muzycznych.

Dekadę wstecz
W tym zakończonym już cyklu pisałem o płytach, których premiera miała miejsce równo 10 lat temu. Zaczynałem w 2011 roku, skończyłem w 2013 roku.

Starocie z Gramrapu
Pod tym tagiem znajdziecie artykuły (wywiady, recenzje, rankingi), które zamieszczałem na nieistniejącym już portalu Gramrap.pl