Konkurs: Wygraj „Pana z Katowic”!

miuosh

Chcesz wygrać limitowaną edycję „Pana z Katowic” Miuosha? Nic prostszego!

Nie spodziewałem się, że wczorajszy facebookowy post o Miuoshu wzbudzi takie zainteresowanie i lawinę komentarzy. Konkurs będzie – tak czy inaczej – bo dzięki uprzejmości Fandango Records mam ekstra egzemplarz limitowanej edycji tego krążka, a sprzedawanie go byłoby nie w porządku. Wolę go ofiarować komuś, kto go przesłucha, a przecież fanów Pana z Katowic nie brakuje.

Jednakże skoro „Pan z Katowic” wywołuje tak skrajne emocje, to zróbmy tak: napiszcie w komentarzu albo prześlijcie mi na mail (blogmateuszaosiaka@gmail.com) swoją opinię o Miuoshu. Może być pozytywna albo negatywna, cokolwiek. Z najciekawszych opinii wybiorę zwycięzcę i z tych wypowiedzi skompiluję post (o ile będzie takich sporo), do którego odniosę się w recenzji. Zaznaczę od razu, iż nie jest to konkurs hejtów i liczę na konstruktywne wiadomości.

Deadline: czwartek, 23.59, rozwiązanie konkursu w piątek (ew. w sobotę) na Facebooku.

Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Powodzenia!

Mateusz Osiak

Dobry ze mnie chłopak, żaden odmieniec.

  • adam

    noi co z tym konkursem?

    • blogosiaka

      Dziś rozwiązanie, sory za zamułkę.