Konkurs: Wygraj płytę „Stary, dobry Flint”!

Dzięki uprzejmości Koka Beats organizuję konkurs, w którym do zgarnięcia jest najnowszy album Flinta „Stary, dobry Flint”.

„Stary, dobry Flint” to trzeci legalny album Flinta. Jednak swoją pozycję zdobył on przede wszystkim dzięki swoim freestylowym występom oraz wydawnictwami podziemnymi., na których ne bał się personalnie atakować innych MCs. Pytanie brzmi: W jakim utworze, pochodzącym z undergroundowego materiału, Flint zaczepiał Mesa oraz w jakim utworze Mes na te zaczepki odpowiedział? Naturalnie nie chodzi o żadne dissy, tylko o numery, w których ci dwaj Panowie się „sprzeczali”.

Odpowiedzi kierujcie na: blogmateuszaosiaka[at]gmail.com wraz z adresem, na który ma zostać wysłana płyta. W temacie wpiszcie: „KONKURS – FLINT”. Konkurs trwa do soboty (09.11.2013r, 23.59), a rozwiązanie zostanie podane na facebookowym fanpage’u bloga w niedzielę.

Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Powodzenia!

Mateusz Osiak

Dobry ze mnie chłopak, żaden odmieniec.

  • Anonymous

    ale ten kawałek mesa nie musi być koniecznie z jego solówki?

    • Nie musi, zaczepek było kilka, a wystarczy podanie jednej z nich.