Patronat: StayLazy „Łonders” [singiel]

Staylazy

Było wakacyjnie, teraz czas na powrót do oldschoolu. StayLazy prezentuje kolejny singiel ze swojej płyty. Przed Wami „Łonders”.

Twórcy o nowym singlu mówią tak:
Drugi utwór zapowiadający płytę StejLejzi to numer zupełnie odbiegający brzmieniowo i lirycznie od poprzedzającego go singla „Palmy w kali”. Zabieg ten ma na celu ukazanie przekrojowości płyty. Osobisty rap na klasycznym bicie, który dzięki umiejętnym zabiegom zyskuje element świeżości w połączeniu ze skreczami i utrzymaną w oldskulowej formie wizualizacją dają spójny efekt w postaci singla pt. „Łonders.

Rzeczywiście jest zupełnie inaczej niż w „Palmach w kali”. Tam piekło słońce i linijki były beztroskie, tutaj mamy już poważny skręt w klasyczny i poważniejszy rap. Wciąż pozostający oczywiście na poziomie. Warto zwrócić uwagę na ten projekt, a dalej będzie jeszcze inaczej, zapewniam.

Swoją drogą, ile filmów poznajecie na tym mash-upie?

Jeżeli podoba Ci się to, co piszę i chcesz mi pomóc w utrzymaniu serwera, a przy okazji masz zamiar kupić sobie jakąś płytę – zrób to z mojego linku. Jak nie kupujesz płyt – dołącz do fanpage’a strony.

KUP PŁYTY Z PODZIEMIA I MAINSTREAMU NA PREORDER.PL

Mateusz Osiak

Dobry ze mnie chłopak, żaden odmieniec.