Patronat: Veron „Bootlegging” [informacje]

Veron

Pod skrzydła Bloga Mateusza Osiaka trafił „Bootlegging” Verona. Kim jest? Cóż to za płyta? Czy to kolejne skwerowe eksperymenty dla trzydziestu fanów? O wszystkim dowiecie się z rozwinięcia.

Chociaż materiały ze Skweru sprwadzam dość regularnie, to muszę przyznać, że Veron kojarzył mi się bardziej z Juanem Sebastianem aniżeli z jakimkolwiek raperem. Dlatego na pytanie, czy obejmę patronatem „Bootlegging”, odpowiedzałem: „Ale kto to jest?”. Niedługo później dostałem paczkę z materiałem. Po dwóch kawałkach wiedziałem, że to płyta dla mnie.

Jak wiecie, przepadam za skwerowymi rzeczami. Lubię ich eksperymenty, teksty i całą tę niszową otoczkę (nawet jeżeli to lewaki). „Bootlegging” wchodzi w te ramy, więc Osiak aprobuje tę krótką, 20-minutową epkę i poleca wszystkim pięćdziesięciu osobom, które ją sprawdzą. I nie daj Boże, żeby było nas więcej, bo ucierpi nasze hipsterstwo.

Garść informacji od Skweru:
„Veron (skansen) – Bootlegging bankowo jeszcze w tym roku. Ostatnie ogarnianie. Bity: Zaspał, Palmer Eldritch, Eufoteoria, Czarny Cricket, 2SZ, Arabe, gościnki: Kidd,CruzZzZaspał – Sztuka Naiwna.

1. Veron – FAŁ
2. Veron – Wiszę
3. Veron – 2014
4. Veron – NIE
5. Veron – Twórca
6. Veron – Wędrówka
7. Veron – Napisy”

Singiel:

Mateusz Osiak

Dobry ze mnie chłopak, żaden odmieniec.