O mnie / Współpraca

O MNIE
Urodziłem się w 1993 roku, jestem absolwentem filologii angielskiej i nauczycielem języka angielskiego, słucham rapu, czytam książki, wierzę w Boga, stoję po prawej stronie polityki, próbuje znaleźć idealne piwo, czyli normalny ze mnie chłopak, żaden odmieniec. Współtworzyłem nieistniejący już portal GramRap.pl, współpracowałem również z portalami RapSite.eu oraz Kollabo.pl. Obecnie prowadzę bloga, od czasu do czasu pojawiając się w innych zakątkach internetu.
Na prowadzonym od 2008 roku blogu piszę najczęściej o muzyce, wierze i literaturze, jednak zdarzają mi się również wpisy poruszające kompletnie inne tematy.
Kontakt: blogmateuszaosiaka[at]gmail.com

WSPÓŁPRACA
Przez kilka lat działania bloga współpracowałem z wieloma wydawnictwami literackimi i muzycznymi. Ze względu na dobro bloga oraz na „zarzucanie” mnie materiałami do recenzji postanowiłem ograniczyć te współprace do minimum. Nie zmienia to faktu, że w sprawie współpracy zawsze warto do mnie napisać. Regularnie sprawdzam skrzynkę mailową i odpisuję na wiadomości. Pisanie dla innego portalu – jestem jak najbardziej na tak i czekam na propozycje.

Jeżeli chciałbyś umieścić na moim blogu reklamę lub post sponsorowany –  także czekam na wiadomości. Blog Mateusza Osiaka z miesiąca na miesiąc zyskuje więcej czytelników i fanów na Facebooku. Stan na 25 września to prawie 8000 użytkowników miesięcznie i ponad 15000 odsłon miesięcznie.

W każdej sprawie proszę o kontakt tu: blogmateuszaosiaka[at]gmail.com