Patronat: StayLazy „StejLejzi” [premiera]

StaylazyEpka „StejLejzi” wrocławskiej grupy StayLazy właśnie trafiła do sieci.

Generalnie wszystko znajdziecie w informacji od autorów. Ja potwierdzam, że to prawda i całkiem dobrze się tego słucha. Wkrótce recenzja na łamach bloga.

Płyta StejLejzi wrocławskiej grupy o tak samo brzmiącej nazwie StayLazy to dziewięcionumerowa EPka, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Nieszablonowe, samplowane bity utrzymane w klimacie oldschool/funk/jazz/soul oraz liryka kładąca duży nacisk na technikę są wizytówką materiału. Mimo niewielkiej ilości utworów album jest bardzo przekrojowy. Trio składające się z MC, producenta i DJa na albumie gościnnie wsparte jest przez dwóch raperów ze stolicy Dolnego Śląska, Emeste z grupy Inkaust i znanego z wrocławskiego środowiska freestylowego Emczasa, wokalistkę Kasie Orasińską oraz zaprzyjaźnionego MC z Hiszpanii, Mistilo. Materiał dostępny również w limitowanej wersji fizycznej. Zamówienia wersji fizycznej można składać poprzez e-mail: staylazycrew@gmail.com lub poprzez profil na Facebooku.

Jeżeli podoba Ci się to, co piszę i chcesz mi pomóc w utrzymaniu serwera, a przy okazji masz zamiar kupić sobie jakąś płytę – zrób to z mojego linku. Jak nie kupujesz płyt – dołącz do fanpage’a strony.

KUP PŁYTY Z PODZIEMIA I MAINSTREAMU NA PREORDER.PL

Mateusz Osiak

Dobry ze mnie chłopak, żaden odmieniec.