Najlepsze letniaki w polskim rapie – playlista na Spotify

najlepsze letniaki w pl rapie

Wiosna w pełni, zaczyna się sezon grillowy oraz piwkowanie w plenerze. Nie zawsze możemy mieć przy sobie płyty czy odtwarzacz MP3 z przenośnym głośnikiem. Natomiast ze smartfonem, który ma darmowy dostęp do Spotify, raczej się nie rozstajemy.

Ta playlista jest właśnie dla tych, którzy zawsze szukają jakiegoś lekkiego, luźnego numeru i wkurzają się, bo w takich chwilach zazwyczaj mają w głowie pustkę. Wybrałem najlepsze polskie hip-hopowe kawałki, świetnie nadające się do posłuchania podczas smażenia się na słońcu i otwierania kolejnych butelek i puszek.

Nie jest to, niestety, lista idealna, ponieważ na Spotify brakuje wielu krążków i numerów, które przydałoby się tam mieć. Na playliście nie ma Ortegi Cartel, Okolicznego Elementu, Dinali, Eisa, Płomienia 81 i ich „Letniaka”, płyty „Maui Wowie” Rasa i Torta czy większości kawałków 2cztery7. Na szczęście nie przeszkodziło mi to w stworzeniu przyjemnego zestawu kawałków: stare numery przeplatają się z nowymi, bardzo znane z mało popularnymi i jestem przekonany, że znajdziecie tu dla siebie sporo dobrego.

Na playliście znajdziecie numery takich raperów jak: Ten Typ Mes, Kuba Knap, Ras, Tede, W.E.N.A, Bleiz czy Proceente.

Jeżeli Ci się podoba, to zasubskrybuj listę, daj lajka i puść to dalej – będę wdzięczny.
Jeśli uważasz, że czegoś brakuje, to daj znać, będę starał się aktualizować playlistę w miarę regularnie.

 

Jeżeli podoba Ci się to, co piszę i chcesz mi pomóc w utrzymaniu serwera, a przy okazji masz zamiar kupić sobie jakąś płytę – zrób to z mojego linku. Jak nie kupujesz płyt – dołącz do fanpage’a strony.

KUP PŁYTY Z PODZIEMIA I MAINSTREAMU NA PREORDER.PL

Mateusz Osiak

Dobry ze mnie chłopak, żaden odmieniec.