PL RAP 2015 – polskie rap płyty na Spotify

PL RAPUżywasz Spotify i słuchasz polskiego rapu? Na tej playliście znajdziesz kawałki ze wszystkich porządnych płyt, jakie w tym roku wyszły na rynek.

Bengeroza„, czyli zbiór najlepszych kawałków Tedzika z trzech ostatnich płyt, nie odniosła sukcesu. Tylko kilka osób zaobserwowało tę playlistę. Niemniej nie zrażam się i własnie wrzucam na Spotify kolejny zbiór kawałków.

„PL RAP 2015” możecie traktować raczej jako odskocznię niż pełnoprawną playlistę. Znalazły się tam utwory z niemal wszystkich płyt, jakie wyszły w tym roku w polskim rapie i jakie są umieszczone również na Spotify. Zasada jest prosta: jedna płyta – jeden kawałek. Najczęściej singiel, jeżeli nie, to – moim zdaniem – najlepszy numer z płyty.
Lubisz rap, ale często uciekają Ci premiery? Zajrzyj tam!
Wkurza Cię, kiedy „odkrywanie” na Spotify kończy się na polecanych płytach KaeNa i Palucha? Śledź „PL RAP 2015”.
Chcesz wiedzieć, która z nowych płyt wjechała na Spotify? Szybko dostaniesz powiadomienie, że nowy kawałek został tam dodany.


Bezpośredni link: KLIK

Naturalnie czekam na Wasze uwagi i kolejne propozycje. Jeżeli czegoś brakuje, to dajcie znać, aczkolwiek zaznaczam, że byle badziewia lub po prostu bardzo słabych płyt nie będę tam wrzucał – bo po co tracić czas?

Podobają mi się te klocki, nawet jak odbiór jest znikomy, zatem powoli zaczynam też pracę nad kolejną, już w pełni poważną i przemyślaną playlistą.

Jeżeli podoba Ci się to, co piszę i chcesz mi pomóc w utrzymaniu serwera, a przy okazji masz zamiar kupić sobie jakąś płytę – zrób to z mojego linku. Jak nie kupujesz płyt – dołącz do fanpage’a strony.

KUP PŁYTY Z PODZIEMIA I MAINSTREAMU NA PREORDER.PL

Mateusz Osiak

Dobry ze mnie chłopak, żaden odmieniec.

 • Mega blog będę częściej tu bywał i komentował jeśli pozwolisz ;P

  Fajna playlista ;>

  Meczę ją cały czas ;)

  Mateusz jarasz się tym nowym numerem Sentino? bo mi siedzi ; https://www.youtube.com/watch?v=zyq488ImM-s&feature=youtu.be

  Też prowadzę bloga:
  Zapraszam; flarri.blogspot.com

  • blogosiaka

   Niezły numer, ale jakimś wielkim fanem Sentino nie jestem.